Deri İşleme Dolabı

Untitled-1-01-min
Ağaç Cinsi:

Afrika’dan ithal edilmiş dolap imalatına uygun olarak seçilmiş ve kurutulmuş 1. kalite Tali, Ireko, Apome veya mövengi cinsi ağaçlardır. Ağaçlar ithalatçı tarafından sertifikalıdır.

Dolap Yatakları:

Ağır yataklama şartlarına uygun küresel profilde çelik malzemeden yapılmış olup, kayıcı yatak yüksek kaliteli bronzdan mamuldür.

Kafesleme Sistemi:

Dolaplarımızda 6 koldan karşılıklı olarak 30mm çapında çelik cıvatalar ile kafesleme yapılmıştır Kafesleme 26 adet paslanmaz çember ile yapılmaktadır.

Kapı:

Doldurma ve boşaltma kapısı, 1100x1100mm, gözetleme kapısı ise 500x500mm ölçüsündedir. Kapılar, yana sürgülü olup, tamamen paslan-maz 316-L kalite kromdan mamuldür.

Su Boşaltım Kapakları:

Dolabımızın her iki tarafında filtre mevcut olduğundan dolayı boşaltma, 150mm çapında dört adet 316-L kalite kromdan mamul sürgülü tip kapakla gerçekleşmektedir.

Dolabın Iç Dizaynı:

Dolabımızda kapasiteye uygun baba düzeni (müşterinin talebine göre ağaç yada plastik ) ve her iki tarafta filtre mevcuttur.

Motor:

Dolabımızın motoru dolabın kapasitesine ve çalış-ma şartlarına göre tespit edilerek hiz kontrol cihazı akile kumanda edilip serbest devir seçeneği elde edilir. Dolap kromlamada 0.5-8 dev./dak. Islatma ve kireçlikte 2-4 dev /dak. Hız seçeneği ile çalışır. Elektrik panosu içersinde kullanılacak olan malzeme ve invertör Avrupa veya Japon menşelidir.

Dişli Kutusu:

Yapımında kullanılan dişliler ıslah çeliğinden mamul olup sementeli ve hassas taşlanmış olarak monte edilir. Dişli kutusunda rulman seçeneği Avrupa veya Japon menşelidir.

Fener Dişli:

yüksek frekanslı, bronzdan veya özel alaşımlı çelikten mamuldür.

Garanti:

İmalattan kaynaklanan tüm sorunlar 2 yıl garanti kapsamındadır.Elektrik motoru ve invertör kendi firmaları tarafından garantilidir.

Fren:

Dolaplarımızda havalı (pnömatik) fren mevcuttur. Fren disk ve karşı balata sistemlidir.

Boya:

Tüm metal aksamı deri fabrikası şartlarına dayanıklı boya veya galvaniz ile, ahşap aksam ise koruyucu ve cila kaplıdır. Dolabımızda ileriye dönük kapasite artırımı için alt yapı müsaittir. (Merkez üstü yükleme için)

YEDEKPARÇALARIİNCELE-01-min