Hakkımızda

Köklü bir üretim geçmişine sahip olan EFEDERMAK MAKİNE ve DERİ SANAYİ , Ege’nin gelişen ve yükselen sanayi şehri Manisa’nın Kula ilçesinde 1986 yılında Hüseyin Efeoğlu tarafından kurulmuştur.
40 metrekarelik alanda çalışmalarına başlayan firmamız şuanda 4800 metrekare alan üzerinde ve alanında uzman personelleriyle faaliyet göstermektedir.
Ürettiği %100 yerli ve milli makinelerini 20’yi aşkın ülkeye ihraç etmektedir. Makinelerimiz Rusya,İtalya,Romanya,Arnavutluk,Gürcistan, Azerbaycan, Suudi Arabistan, Irak,Suriye,Yemen,Sudan,Pakistan,Bangladeş,Burkınafaso, Nijer, Cezayir, Mısır,Libya,Bulgaristan,Türkmenistan,Özbekistan,Kazakistan,Makedonya,Avustralya gibi ülkelere de hizmet vermektedir.
Firmamız sektöründe lider konumda olmasını ‘’Sürekli AR-GE’’felsefesine borçludur. Mevcut makinelerimizi sürekli olarak geliştirmekte ve sektöre yeni çözümler kazandırmaktadır.Ezber bozan atılımlarla 2012 yılında dünya deri sektöründe bir ilk olarak Çelikten mamül dolap dişlisi imalatına başlamış ve rakiplerinden bir adım daha öne geçerek bir ilke imza atmıştır.
Her an deri sektörünün hizmetinde,Türkiye’deki deri fabrikalarının organize bölgelere taşınmaları esnasında veya yeni fabrika kuracak olan deri sanayicilerinin talepleri doğrultusunda ücretsiz olarak
makine parkı ve bina yerleşim projelerini hazırlayarak sektöre hizmet vermektedir.

VİZYONUMUZ

Deri makineleri sektöründe teknolojik atılımlarla gelişimimizi sürdürmek ve sektörde ilk akla gelen çözüm ortağı olmaktır.

MİSYONUMUZ

Yarım asra yakın birikim ve tecrübe ile sektöründe yenilikçi ve öncü bir şirket olarak,yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile sürekli yeni fikirler geliştirip, çevreye duyarlı yeni makinalar üreterek paydaşı olduğumuz tüm sektörlere katma değer sağlayıp Türk Makinacılığının güvenini dünya piyasasında arttırmaktır.

DEĞERLERİMİZ

Verimlilik (less energy-More Power)
Güvenirlilik
Doğaya ve insana duyarlılık
Sürdürülebilirlik
Çözüm odaklılık
Yeniliklere açıklık